Program

Brány zahrady se otevřou přesně ve 12:30, aby mohla první kapela vykopnout duši z bubnů. Kdo Vám bude smáčet Vaše ucho v záplavě tónů, melodií, zvuků i pazvuků? Jen čtěte dál...


STAGE ALTÁN

BIKINI
HOP TRIO
MÍNUS 123 MINUT
MEREDITH HUNTER
VASILŮV RUBÁŠ
DNA BROTHERS
MIREK KEMEL

STAGE PLYNÁRNA

JANA VÉBROVÁ
MARVAN JAKUB
SLAM POETRY
RUDA HANCVENCL
PIPI BAND


BIKINI (punk-rock'n'roll/ Mladá Boleslav)
Bikini jsou kapela hrající Chilli-death punk-pop-folk. A hlavně Rock'n'roll!!!! V roce 2016 se kapela vrátila po 5leté pauze v plné síle a s novým playlistem!


HOP TRIO (rock/ Liberec)
Rockový projekt libereckých hudebních stálic Ondřeje Prchala, Pavla Grmely a Jana Prchala ml.


MINUS123MINUT (jazz, rock, blues, funky, world music/ Praha)
Kapela ve své hudbě propojuje více žánrů a její síla spočívá především v živých vystoupeních, které jsou z části tvořené improvizací. Kapela je známá především z první éry své existence (1997 - 2009) a v roce 2016 přišla se svým comebackem.


MEREDITH HUNTER (alternative-crossover/ Liberec)
Kapela vznikla v roce 2012 a posunula se od nu-metalových začátků až k dnešnímu crossoverovému soundu. Jejich tvorba je ovlivněna kapelami jako Linkin Park, Lostprophets, P.O.D. apod.


VASILŮV RUBÁŠ (folk-punk/ Praha)
Vasilův rubáš je drsná kapela jemných mužů. Nebo jemná kapela drsných mužů. Nebo naopak. Duo zahrnující ve svém portfóliu širokou škálu hudebních stylů od folku, přes ska až k punku.


DNA BROTHERS (alternative-noise/ Liberec)
Jdou v podstatě k podstatě. Vypráví, zpívají a hrají ze všech hlubin všech dimenzí. A milují dlouhé noční jízdy prostorem v bezčasí.


MIREK KEMEL (akordeon folk/ Praha)
Karikaturista a písničkář v jedné osobě, jehož autorská muzika balancuje na pomezí žánrů od balad přes šanson až po chytlavé hospodské písničky. Vždy jde především o osobní zpověď autora, který do textů vtěluje své vnímání života a světa v mnoha zjevných i pouze tušených aspektech.


JANA VÉBROVÁ (alternative/ Boehmische hearth coeur/ Varnsdorf)
písničkářka se silným hlasem, harmonikou a kořeny pevně vrostlými do země. Na harmoniku začala sama hrát až ve svých 17ti letech a právě ta jí "otevřela" hlas. Tak se nestyďte, otevřte svoje náruče a přijďte si ji poslechnout.


JAKUB MARVAN (autorské čtení/ Liberec)
Autor textů v mnoha ohledech se vymykající tradičnímu způsobu psaní.


SLAM POETRY (mezi poezií a divadlem)
Někdy samotné slovo "poezie" odpuzuje lidi. Proč tomu tak je? Protože to tak udělali ve školách. slam vrací poezii zpět k lidem..."Potřebujeme, aby si lidi říkali poezii navzájem. tak ukazujeme naše hodnoty, srdce, věci, které nás učí, jakými jsme..." (Smithsonian Magazin, 1992)


RUDA HANCVENCL (loutkové divadlo - V jednom lese/ Jablonec nad Nisou)
Písničkář a dlouholetý člen ještě dlouholetějšího spolku loutkářů Vozichet z Jablonce nad Nisou.


PIPI BAND (cover verze/ Liberec)
Dívčí pěvecké trio hrající cover verze písniček upravovaných podle jejich chuti.

 
  
    
...a protože ve 22:00 musí zřízenci v pavilonu hadů už spát, bude nejpozději tehdy nastolen klid i kdyby měly být povolány pořádkové složky města Liberec.